11

שאלה למנעולן – מתי צריך לבצע החלפת צילינדר?

11צילינדר הוא סוג של מערכת מברזל אשר מותקנת בדלת. תפקידו של הצילינדר הוא לזהות את כניסת המפתח לדלת וכשפעולה זאת קוראת, להזיז את הבריח המחבר בין הדלת למשקוף.

החלפת צילינדר יכולה להתבצע במגוון מקרים שונים – המקרה הראשון הוא בעת הליך של פריצת דלת – מכיוון שהצילינדר של הדלת נפגע בעת הפריצה, המנעולן שפרץ את הדלת, יחליף את הצילינדר מיד לאחר הפריצה בכדי שהדלת תיפתח ותיסגר בקלות – פעולה זו מהווה חלק מעבודת המנעולן במקרים כאלו.
מקרה נוסף בגינו יהיה צריך להחליף צילינדר הוא מצב של שחיקה או בלאי במערכת הצילינדר.

החלפת צילינדר היא פעולה אשר תתבקש גם בעת אובדן המפתחות של הבית.

בכל מספר שנים מומלץ להחליף את צילינדר הדלת באופן יזום וזאת הן לצרכים בטיחותיים (במידה והמפתח שוכפל ללא ידיעתכם החלפת הצילינדר תמנע את השימוש באותו המפתח) והן בכדי להחליף את הצילינדר הנוכחי בדגם מתקדם ואיכותי יותר.
ישנן מספר סוגי צילינדרים ומספר סוגים שונים של דלתות, כאשר עבודת החלפת הצילינדר תהיה מעט שונה בכל מצב. אז במידה ואתם זקוקים להחלפת צילינדר מסיבה כזאת או אחרת, כדאי לבחור מנעולן מקצועי שידע לבצע את העבודה בצורה הנכונה והאיכותית ביותר.

כאן תוכלו למצוא מגוון מנעולנים המתמחים בהחלפת צילינדרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>