11

שאלה לטכנאי מחשבים – אלו בדיקות לעשות למחשב טרם הזמנתך?

בכדי שלא אגיע לבית הלקוח רק בכדי לגלות שהמחשב לא מחובר לחשמל. אני ממליץ בשלב הראשון לבדוק את כל חיבורי החשמל – מסך, מחשב, מודם וכו'. כדאי גם לבדוק אם מקור הבעיה היא בשקעי החשמל ואז כל שצריך לעשות הוא כמובן להחליף שקעים ובשביל זה אתם לא באמת צריכים טכנאי מחשבים. ממליץ גם לבדוק חיבורים בין חלק מסוים במחשב למשנהו, בדקו אם המחשב מחובר למסך כמו שצריך וכן הלאה, לפעמים מקור הבעיה מתחיל משם.

במידה והבעיה קשורה לאינטרנט כדאי לנתק את המודם מהחשמל למשך 2 דקות ואז להחזיר, לפעמים הבעיה מסתדרת. בכל מקרה, גם אם יש תקלה במודם, אני לא הכתובת עבורכם, אתם צריכים להתקשר לחברה שמספקת לכם את תשתית האינטרנט ובמידה ומקור הבעיה הוא דווקא אצל הספק, הם ידעו להפנות אתכם גם לשם לצור בדיקת הבעיה.

אם ערכתם את כל הבדיקות האלו ולא מצאתם את מקור הבעיה במחשב, זה בדיוק הזמן להזמין טכנאי מחשבים בידיעה שלא מדובר בהזמנה לחינם אשר תדרוש מכם להוציא כסף רק על הביקור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>